Susedský šachový turnaj 2016

Posledná aktualizácia 17.11.2016 13:10:58, Creator/Last Upload: slovak chess federation

Výber parametrov ukáž detaily turnaja, Link tournament to the tournament calendar
Výstupy Štartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Časový rozpis

Konečné poradie po 5 kolách, Konečná tabuľka po 5 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach. k.1, k.2, k.3, k.4, k.5/5 , nežrebovaný
Excel a tlač Tlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Konečné poradie po 5 kolách

Por. č. T Meno Elo Klub Body  TB1   TB2   TB3 
1 3
Duraj Jan 1889 Sachovy Klub Dubravan 5,0 15,0 15,0 5,0
2 1
Ochrana Ladislav 1915 Sk Strelec Devinska Nova Ves 4,0 15,0 12,0 4,0
3 4
Certik Matej 1864 Tatran Bratislava 3,5 18,0 12,5 3,0
4 2
Durovka Stefan 1891 Sachovy Klub Dubravan 3,5 16,0 11,5 3,0
5 5
Krajcovic Boris 1779 Sk Televizia Karlova Ves 3,5 14,0 11,5 3,0
6 9
Lukac Peter 1618 Sachovy Klub Dubravan 3,5 11,0 9,5 3,0
7 10
Bohacek Ludovit 1601 Tatran Bratislava 3,0 15,5 11,0 3,0
8 14
Blaho Igor 1436 Sk Strelec Devinska Nova Ves 3,0 15,0 10,0 3,0
9 13
Struhar Adrian 1521 Sachovy Klub Dubravan 3,0 15,0 9,0 3,0
10 8
Volek Jan 1674 Sk Domu Kultury Ruzinov 3,0 14,0 9,0 3,0
11 11
Blaho Jakub 1595 Sk Strelec Devinska Nova Ves 3,0 13,5 9,0 3,0
12 12
Kobela Pavol 1588 Tatran Bratislava 3,0 12,5 9,5 2,0
13 16
Belak Matus 1088 Sachovy Klub Dubravan 3,0 10,5 7,0 3,0
14 7
Manasek Vladimir 1711 Tatran Bratislava 3,0 10,0 9,5 2,0
15 29
Polonyi Mario 0
3,0 10,0 6,0 3,0
16 20
Hric Artur Martin 1000 Tatran Bratislava 2,5 14,0 6,5 2,0
17 6
Belak Milan 1754 Sachovy Klub Dubravan 2,5 12,5 8,0 2,0
18 15
Balalova Adela 1304 Tj Mladost Zilina 2,5 12,0 8,5 2,0
19 19
Hamas Martin 1000 Cis Premium 2,0 13,0 6,0 2,0
20 21
Simon Samuel 1000 Cis Premium 2,0 12,5 5,0 2,0

28
Milata Nikolas 0 Tatran Tilgnerka 2,0 12,5 5,0 2,0
22 22
Vybiral Jakub 1000 Tatran Bratislava 2,0 12,0 5,0 2,0
23 23
Adamek Alexander 0 Tatran Tilgnerka 2,0 11,5 7,0 2,0
24 18
Certik Jaroslav 1000 Tatran Bratislava 2,0 10,5 6,0 2,0
25 31
Sporerova Alzbeta 0
2,0 7,5 3,0 2,0
26 17
Brechtl Samuel 1000 Tatran Bratislava 1,5 15,5 7,0 1,0
27 26
Merva Oliver 0 Tatran Tilgnerka 1,0 12,0 1,0 1,0
28 25
Lednev Leonid 0 Tatran Tilgnerka 1,0 10,5 2,0 1,0
29 30
Sporer Michal 0
1,0 9,5 3,0 1,0
30 27
Mervova Livia 0 Tatran Tilgnerka 1,0 9,5 2,0 1,0
31 32
Šteflovič Andrej 0
1,0 8,0 3,0 1,0
32 24
Andreini Michelle 0 Tatran Tilgnerka 0,0 10,0 0,0 0,0

poznámka:
Tie Break1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break2: Fide Tie-Break
Tie Break3: The greater number of victories (variable)