O Putovný pohár starostu Dúbravky – 6. Ročník

Posledná aktualizácia 13.05.2017 15:05:07, Creator/Last Upload: slovak chess federation

Linky oficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov ukáž detaily turnaja
Výstupy Štartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Časový rozpis

Konečné poradie po 9 kolách, Konečná tabuľka po 9 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach. k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9/9 , nežrebovaný
Excel a tlač Tlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Konečné poradie po 9 kolách

Por. č. T Meno Typ EloF EloN Klub Body  TB1   TB2   TB3 
1 4
Petrek David U14 1368 0 Sk Slovan Bratislava 9,0 46,0 50,0 9,0
2 2
Strelbitska Oleksandra U14 1558 0 Sachovy Klub Dubravan 7,0 46,5 50,5 7,0
3 9
Cizmar Tomas U10 0 1000 Cis Premium 6,5 46,5 50,5 6,0
4 3
Gal Milan U12 1544 0 Sachovy Klub Dubravan 6,0 47,5 51,5 4,0
5 1
Blaho Jakub U14 1595 0 Sk Strelec Devinska Nova Ves 6,0 45,5 49,0 5,0
6 13
Markschies Benjamin Max U16 0 1000 Sk Slovan Bratislava 6,0 41,0 45,0 6,0
7 22
Libich Oliver U10 0 0
5,0 47,5 51,5 5,0
8 24
Licka Daniel U12 0 0
5,0 46,0 48,0 5,0
9 5
Vojtko Patrik Jan U12 1124 0 Sk Komplet Modranka 5,0 44,0 48,0 4,0
10 6
Vojtkova Linda U14 1080 0 Sk Komplet Modranka 5,0 43,5 47,0 4,0
11 27
Skach Ľubomír U12 0 0
5,0 39,0 42,5 5,0
12 10
Cutka Pavol U8 0 1000 Cis Premium 5,0 36,0 39,5 5,0
13 7
Straka Peter U12 0 1069 Sachovy Klub Dubravan 4,5 45,0 48,0 4,0
14 19
Antolik Martin U12 0 0 ZŠ Pri kríži 4,5 34,5 36,0 4,0
15 8
Certik Jaroslav U8 0 1000 Tatran Bratislava 4,5 33,5 35,5 4,0
16 17
Vybiral Jakub U14 0 1000 Tatran Bratislava 4,0 43,5 44,5 4,0
17 12
Lepskii Kirill U8 0 1000 Individualny Clen 4,0 38,5 39,5 4,0
18 18
Adamec Ondrej U8 0 0
4,0 37,5 39,0 4,0
19 16
Simon Samuel U10 0 1000 Tatran Tilgnerka 4,0 36,5 38,0 4,0
20 23
Libich Simon U12 0 0
4,0 35,0 36,5 3,0
21 14
Merva Oliver U8 0 1000 Tatran Tilgnerka 4,0 29,5 30,5 4,0
22 15
Mervova Livia U10 0 1000 Tatran Tilgnerka 3,5 31,0 32,0 3,0

20
Globa Anastasiya U10 0 0 KŠN Bratislava 3,5 31,0 32,0 3,0
24 11
Kapolkova Alzbeta U8 0 1000 Ksn Bratislava 3,5 31,0 32,0 2,0
25 21
Globa Andriy U8 0 0 KŠN Bratislava 3,0 27,5 28,5 3,0
26 25
Ondrej Džubas U10 0 0 ZŠ Pri kríži 2,0 29,0 30,0 1,0
27 28
Šipeky Ladislav ml. U10 0 0 ZŠ Pri kríži 1,5 29,0 30,0 1,0
28 26
Pancza Daniel U10 0 0 ZŠ Pri kríži 1,0 27,5 29,0 0,0

poznámka:
Tie Break1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break3: The greater number of victories (variable)