SVK 5. liga A11_2015/16 _ pre potreby BSZ - nadstavba

Posledná aktualizácia 22.04.2016 23:25:02 / Page cached 25.04.2016 10:00:15 30min., Creator/Last Upload: slovak chess federation

Výber turnaja 3.liga A1, 4.liga A11, 5.liga A11 mesto / BSZ, 5.liga A12 vidiek, 5.liga A11 mesto / ratingovanie
Výber parametrov ukáž detaily turnaja, Link tournament to the tournament calendar
Výstupy Tabuľka podľa poradia, Poradie, Zoznam hráčov podľa ratingu, Zoznam hráčov podľa abecedy, Časový rozpis

Výsledky družstiev po šachovniciach, Súpisky družstiev, Žrebovanie - všetky kolá
Kolá po šach. k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9, k.10, k.11, k.12, k.13, k.14
Najlepší hráči podľa bodov, podľa %
Najlepší hráči podľa bodov, podľa %
Excel a tlač Tlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Tabuľka podľa poradia po 14. kole

Por. Družstvo 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20  TB1   TB2   TB3 
1 Lokomotiva C  *  3 5 5 5 5 4 3









119 41,0 0
2 KSN C 5  *  4 4 5 4 6









118 41,5 0
3 Doprastav I 3  *  4 4 6 6 6









117 43,5 0
4 Slovan G 3 4  *  5 4 6









114 38,0 2
5 Tatran C 4 4 3  *  5 6









114 38,0 0
6 Karlova Ves 3 3 4 3  *  6 3









110 33,5 0
7 Dubravan 3 4 2  *  3 5









110 33,0 0
8 Krasnany C 2 5 5  *  4









110 32,5 0
9 Doprastav G 4 2 2 4 3 4  * 









109 33,5 0
10 Apollo C 5 2 2 1  * 









106 24,5 0
11 Ruzinov B









 *  6 4 5 4 5 6
20 40,0 0
12 Doprastav H









2  *  5
16 34,0 0
13 DNV E









4  *  2 7
13 35,5 0
14 Slovan I









3  *  5 5
12 32,5 0
15 NBS









6  *  4 4 6
11 34,0 0
16 Slovan H









3 4  *  3 4
11 32,0 0
17 Slavia B









4 4 4  *  3
10 30,0 0
18 Ruzinov C









3 3 1 2 4  * 
4 22,5 0
19 Tatran D









1 2 3  * 
4 21,5 0
20 BYE


















 *  0 0,0 0

poznámka:
Tie Break1: Matchpoints (variabel)
Tie Break2: points (game-points)
Tie Break3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints


7. Dubravan (Elo Ø:1757, TB1: 110 / TB2: 33)
š. T Meno Elo FED FideID Typ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 Body Partie Elo Ø
1
Sipeky Ladislav 1970 SVK 14916703







1










1,0 1 1757
2
Ochrana Ladislav 1927 SVK 14909022 LA
0


½ 0

½ ½ ½ 1 1




4,0 8 1936
3
Benci Jozef 1737 SVK 14948826

0


0 1 0
½


½




2,0 6 1878
4
Durik Juraj 1756 SVK 14910470

1
















1,0 1 1829
5
Lukac Peter 1703 SVK 14908310






½ 0



0





0,5 3 1822
6
Straka Ivan 1683 SVK 14944243

1


½ 1 0
½ 0 0 ½ 0




3,5 9 1745
7
Belak Milan 1659 SVK 14939967









1
0 0





1,0 3 1695
8
Struhar Adrian 1511 SVK 14948818

0


0 ½ 0

0 0 0 1




1,5 8 1682
9
Pastorok Miroslav 1513 SVK 14948834





1 0 1
0 1 0 ½ 1




4,5 8 1577
10
Cepka Richard 1621 SVK 14951908

½


½ 1 1
1 ½ 1 0 0




5,5 9 1536
11
Strelbitska Oleksandra 1400 SVK 14954834









1 0 ½
1




2,5 4 1560
12
Laho Tomas 1570 SVK 14951932






1 1

1
1 1




5,0 5 1235
15
Tkac Matej 1000 SVK 14954710





1












1,0 1 1547
16
Suroviak Branislav 1000 SVK 14947650










0







0,0 1 1451
17
Adamec Maros 1008 SVK 14951894

0






0








0,0 2 1252
18
Gal Milan 1000 SVK 14951940

0








0






0,0 2 1195
19
Belak Matus 1078 SVK 14936453





0












0,0 1 1488



SVK 5. liga A11_2015/16

Posledná aktualizácia 25.04.2016 14:25:53 / Page cached 25.04.2016 14:26:45 86min., Creator/Last Upload: slovak chess federation

Výber turnaja 3.liga A1, 4.liga A11, 5.liga A11 mesto / BSZ, 5.liga A12 vidiek, 5.liga A11 mesto / rating
Výber parametrov ukáž detaily turnaja, Link tournament to the tournament calendar
Výstupy Tabuľka podľa poradia, Poradie, Zoznam hráčov podľa ratingu, Zoznam hráčov podľa abecedy, Časový rozpis

Výsledky družstiev po šachovniciach, Súpisky družstiev, Žrebovanie - všetky kolá
Kolá po šach. k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9, k.10, k.11, k.12, k.13, k.14
Najlepší hráči podľa bodov, podľa %
Najlepší hráči podľa bodov, podľa %
Excel a tlač Tlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Tabuľka podľa poradia

Por. Družstvo 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20  TB1   TB2   TB3 
1 KSN C  *  5 4 4 6 4 5


7 6
5
133 69,5 0
2 Lokomotiva C 3  *  5 5 5 4 5 5 3 6 7





131 64,5 0
3 Doprastav I 3  *  4 6 6 4 6


4
5
130 71,0 0
4 Tatran C 4 3 4  *  3 5 5 6

6



126 61,5 0
5 Slovan G 4 3 5  *  4 6 6

5



126 58,0 0
6 Doprastav G 2 4 2 4  *  3 4


6
7 6
124 62,5 0
7 Dubravan 4 3 5  *  3 2


4
6
123 59,5 0
8 Krasnany C 2 3 4 5  *  5





122 54,0 0
9 Karlova Ves 3 3 4 3 6 3  *  6





119 55,0 0
10 Apollo C 5 2 1 2  * 


4 4
5 6
117 49,0 0
11 Ruzinov B
2



 *  4 6 4 5 5 6
20 54,0 0
12 DNV E
1
2


4  *  2
16 49,5 0
13 Doprastav H

½

½ 2
2  *  5
16 43,0 0
14 NBS 1
4

2

4 6  *  4 4 6
13 47,5 0
15 Slavia B 1


4

4 4 4  *  4 3
12 46,0 0
16 Slovan I

2 3


3  *  5 5
12 45,0 0
17 Slovan H 3




3 4 3 3  *  4
11 45,5 0
18 Ruzinov C
3

1

3 ½ 3 2 4  * 
4 32,5 0
19 Tatran D
½

2 2

2 1 2 3  * 
4 31,5 0
20 BYE


















 *  0 0,0 0

poznámka:
Tie Break1: Matchpoints (variabel)
Tie Break2: points (game-points)
Tie Break3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints









  7. Dubravan (Elo Ø:1757, TB1: 123 / TB2: 59,5)
š. T Meno Elo FED FideID Typ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 Body Partie Elo Ø
1
Sipeky Ladislav 1970 SVK 14916703







1










1,0 1 1757
2
Ochrana Ladislav 1927 SVK 14909022 LA ½ 0

½ ½ 0
0 ½ ½ ½ 1 1




5,0 11 1947
3
Benci Jozef 1737 SVK 14948826
1 0 ½ 1
0 1 0 0 ½


½




4,5 10 1819
4
Durik Juraj 1756 SVK 14910470

1

1













2,0 2 1760
5
Lukac Peter 1703 SVK 14908310
1
1


½ 0



0





2,5 5 1746
6
Straka Ivan 1683 SVK 14944243
1 1
0
½ 1 0 0 ½ 0 0 ½ 0




4,5 12 1735
7
Belak Milan 1659 SVK 14939967
1
1 0 0



1
0 0





3,0 7 1657
8
Struhar Adrian 1511 SVK 14948818
1 0 ½ 0 ½ 0 ½ 0 0
0 0 0 1




3,5 13 1630
9
Pastorok Miroslav 1513 SVK 14948834



1 1 1 0 1 1 0 1 0 ½ 1




7,5 11 1555
10
Cepka Richard 1621 SVK 14951908
1 ½ 1 1 1 ½ 1 1
1 ½ 1 0 0




9,5 13 1501
11
Strelbitska Oleksandra 1400 SVK 14954834








1 1 0 ½
1




3,5 5 1448
12
Laho Tomas 1570 SVK 14951932
0
1 1 ½
1 1 1
1
1 1




8,5 10 1160
13
Dvornicky Michal 1285 SVK 14943468


0















0,0 1 1542
15
Tkac Matej 1000 SVK 14954710





1












1,0 1 1547
16
Suroviak Branislav 1000 SVK 14947650










0







0,0 1 1451
17
Adamec Maros 1008 SVK 14951894

0






0








0,0 2 1252
18
Gal Milan 1000 SVK 14951940

0 1




+

0






2,0 4 1160
19
Belak Matus 1078 SVK 14936453



½ 1 0












1,5 3 1205















SVK 5. liga A11_2015/16 - základná časť

Posledná aktualizácia 13.02.2016 08:49:53, Creator/Last Upload: slovak chess federation

Výber turnaja 3.liga A1, 4.liga A11, 5.liga A11 mesto, 5.liga A12 vidiek
Výber parametrov ukáž detaily turnaja, Link tournament to the tournament calendar
Výstupy Tabuľka podľa poradia, Poradie, Zoznam hráčov podľa ratingu, Zoznam hráčov podľa abecedy, Časový rozpis

Výsledky družstiev po šachovniciach, Súpisky družstiev, Žrebovanie - všetky kolá
Kolá po šach. k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9
Najlepší hráči podľa bodov, podľa %
Najlepší hráči podľa bodov, podľa %
Excel a tlač Tlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Tabuľka podľa poradia po 9. kole

Por. Družstvo 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20  TB1   TB2   TB3 
1 Doprastav I  *  6 6 4 5









125 50,5 0
2 KSN C  *  6 4 7 7 5









122 47,0 0
3 Doprastav G 2 2  *  3 6 7 6









118 42,5 0
4 Dubravan 4 5  *  4 6









117 41,5 0
5 Apollo C 2  *  4 4 5 6









114 35,0 0
6 Slavia B 1 4 4  *  4 4 3









110 33,5 0
7 NBS 4 1 2 4 4  *  4 6









110 33,0 0
8 Slovan H 3 3 3 4  *  4









105 30,0 0
9 Ruzinov C 3 1 4  * 









104 24,0 0
10 Tatran D ½ 2 2 2 3 2  * 









101 20,0 0
11 Lokomotiva C









 *  5 5 5 6 7
24 44,5 0
12 Tatran C









3  *  3 5 5 6
18 38,5 0
13 Slovan G









3 5  *  6 5
18 37,0 0
14 Krasnany C









3  *  5
15 35,0 0
15 Karlova Ves









3 3 3  *  6
12 35,0 0
16 Ruzinov B









2  *  4 6 5
7 29,0 0
17 DNV E









1 2 4  * 
7 24,5 0
18 Doprastav H









½ ½ 2 2  * 
6 22,0 0
19 Slovan I









2 3 3  * 
0 21,5 0
20 BYE


















 *  0 0,0 0

poznámka:
Tie Break1: Matchpoints (variabel)
Tie Break2: points (game-points)
Tie Break3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints


 4. Dubravan (Elo Ø:1750, TB1: 117 / TB2: 41,5)
š. T Meno Elo FED FideID Typ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 Body Partie Elo Ø
1
Sipeky Ladislav 1976 SVK 14916703







1










1,0 1 1771
2
Ochrana Ladislav 1917 SVK 14909022 LA ½ 0

½ ½ 0
0









1,5 6 1975
3
Benci Jozef 1716 SVK 14948826
1 0 ½ 1
0 1 0 0









3,5 8 1804
4
Durik Juraj 1756 SVK 14910470

1

1













2,0 2 1768
5
Lukac Peter 1703 SVK 14908310
1
1


½ 0










2,5 4 1686
6
Straka Ivan 1693 SVK 14944243
1 1
0
½ 1 0 0









3,5 7 1679
7
Belak Milan 1648 SVK 14939967
1
1 0 0













2,0 4 1634
8
Struhar Adrian 1530 SVK 14948818
1 0 ½ 0 ½ 0 ½ 0 0









2,5 9 1585
9
Pastorok Miroslav 1466 SVK 14948834



1 1 1 0 1 1









5,0 6 1474
10
Cepka Richard 1592 SVK 14951908
1 ½ 1 1 1 ½ 1 1










7,0 8 1428
11
Strelbitska Oleksandra 1400 SVK 14954834








1









1,0 1 1000
12
Laho Tomas 1570 SVK 14951932
0
1 1 ½
1 1 1









5,5 7 1063
13
Dvornicky Michal 1285 SVK 14943468


0















0,0 1 1570
15
Tkac Matej 1000 SVK 14954710





1












1,0 1 1595
17
Adamec Maros 1008 SVK 14951894

0
















0,0 1 1503
18
Gal Milan 1000 SVK 14951940

0 1




+









2,0 3 1045
19
Belak Matus 1078 SVK 14936453



½ 1 0












1,5 3 1187