Farský šachový turnaj - 4.ročník

Posledná aktualizácia 04.02.2017 14:06:24, Creator/Last Upload: slovak chess federation

Linky oficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov ukáž detaily turnaja
Výstupy Štartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Časový rozpis

Konečné poradie po 9 kolách, Konečná tabuľka po 9 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach. k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9/9 , nežrebovaný
Excel a tlač Tlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Konečné poradie po 9 kolách

Por. č. T Meno FED Elo Klub Body  TB1   TB2   TB3 
1 2
Vadila Ondrej SVK 1782 Sk Slovan Bratislava 8,0 45,5 48,5 7
2 1
Durovka Stefan SVK 1845 Sachovy Klub Dubravan 6,5 49,0 53,0 6
3 4
Tupy Bystrik SVK 1736 Sk Hlohovec 6,5 47,5 50,5 6
4 6
Benci Jozef SVK 1712 Sachovy Klub Dubravan 6,5 46,5 50,0 6
5 11
Salgovic Simon SVK 1582 Sk Doprastav Bratislava 6,5 45,5 49,5 6
6 8
Laho Tomas SVK 1632 Sachovy Klub Dubravan 6,5 42,5 46,5 6
7 10
Cepka Richard SVK 1590 Sachovy Klub Dubravan 6,0 48,5 51,0 6
8 9
Straka Ivan SVK 1626 Sachovy Klub Dubravan 6,0 46,0 49,0 5
9 3
Krajcovic Boris SVK 1738 Sk Televizia Karlova Ves 6,0 44,5 49,0 6
10 13
Strelbitska Oleksandra SVK 1558 Sachovy Klub Dubravan 5,5 49,5 50,5 5
11 17
Belak Matus SVK 1313 Sachovy Klub Dubravan 5,5 41,5 44,5 5
12 16
Petrek Dominik SVK 1500 Sk Tomasov 5,5 40,5 43,0 5
13 15
Struhar Adrian SVK 1519 Sachovy Klub Dubravan 5,0 43,0 47,0 4
14 14
Gal Milan SVK 1544 Sachovy Klub Dubravan 5,0 41,0 44,5 4
15 28
Gerboc Martin SVK 0
5,0 39,0 40,0 5
16 19
Jursa Juraj SVK 1000 Spojena Skola Sv. Frantiska, B 5,0 37,0 39,5 5
17 35
Skachova Zuzana SVK 0
5,0 35,0 37,5 5
18 7
Laco Jan SVK 1634 Individualny Clen 4,5 43,0 45,0 4
19 12
Zahorsky Michal SVK 1559 Tatran Bratislava 4,5 42,5 46,5 4
20 24
Zacik Tibor Gregor SVK 1000 Sachovy Klub Dubravan 4,5 42,5 46,0 4
21 34
Skach Ľubomír SVK 0
4,5 36,5 39,5 4
22 21
Kyselica Daniel SVK 1000 Spojena Skola Sv. Frantiska, B 4,5 35,0 37,0 4
23 18
Adamec Maros SVK 1280 Sachovy Klub Dubravan 4,0 39,5 42,5 3
24 36
Sporer Michal SVK 0
4,0 36,5 38,5 4
25 22
Novotny Jan SVK 1000 Spojena Skola Sv. Frantiska, B 4,0 36,5 37,5 4
26 39
Čalfa Šimon SVK 0
4,0 34,0 37,0 3
27 31
Milata Matej SVK 0
4,0 34,0 36,0 4
28 37
Ungvarsky Cyril SVK 0
4,0 29,5 30,5 4
29 42
Bezák Martin SVK 0
4,0 28,0 29,0 4
30 26
Brenčič Filip SVK 0
3,5 37,5 41,5 3
31 32
Pajersky Peter SVK 0
3,0 38,5 41,5 3
32 20
Jursova Elena SVK 1000 Spojena Skola Sv. Frantiska, B 3,0 35,0 36,0 3
33 25
Adamec Ondrej SVK 0
3,0 34,0 35,0 3
34 23
Vybiral Jakub SVK 1000 Tatran Bratislava 3,0 33,0 34,0 3
35 41
Škripecký Marek SVK 0
3,0 29,5 30,5 3
36 30
Marchevský Pavol Daniel SVK 0
2,5 34,0 35,0 2
37 27
Drábek Ján SVK 0
2,0 27,5 28,5 2

29
Kružliak Matúš SVK 0
2,0 27,5 28,5 2
39 33
Pilis Adam SVK 0
1,0 29,0 30,0 1
40 40
Ďuk Peter SVK 0
1,0 27,5 28,5 0
41 5
Belak Milan SVK 1726 Sachovy Klub Dubravan 0,5 26,0 27,0 0
42 38
Zatovic Martin SVK 0
0,0 26,5 27,5 0

poznámka:
Tie Break1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break3: The greater number of victories