O pohar Bratislavskej sachovej akademie 2017 GPX Turnaj A

Posledná aktualizácia 06.01.2017 16:08:46, Creator/Last Upload: slovak chess federation

Výber turnaja Turnaj A, Turnaj B
Linky oficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov ukáž detaily turnaja, ukáž zástavy
Výstupy Štartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Alphabetical list all groups, Časový rozpis

Konečná tabuľka po 9 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach. k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9/9 , nežrebovaný
Ranking list after k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9
Excel a tlač Tlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Konečné poradie po 9 kolách

Por. č. T Meno Typ pohlavie FED Elo Klub Body  TB1   TB2   TB3 
1 3
Sosovickova Jana D14 w SVK 1287 Sukromna Zs, Nova Dubnica 7,5 45,0 38,0 6,0
2 1
Petrek Dominik C14
SVK 1476 Sk Tomasov 7,0 51,5 41,0 6,0
3 16
Hanzel Artom C14
SVK 1111 Sk Strelec Devinska Nova Ves 7,0 48,0 37,0 7,0
4 7
Visvader Kristof C11
SVK 1248 Interchess Zs Borsky Mikulas 7,0 47,0 37,5 6,0
5 8
Vojtkova Bernadeta Linda D14 w SVK 1238 Sk Komplet Modranka 6,5 44,0 31,5 6,0
6 12
Kovarikova Maria D11 w SVK 1133 Sk Cvc Hurbanovo 6,5 43,5 34,5 6,0
7 11
Havalda Samuel C11
SVK 1172 Ksn Bratislava 6,5 43,5 32,5 6,0
8 5
Fajtakova Silvia D14 w SVK 1260 Interchess Cvc Malacky 6,5 38,5 27,0 6,0
9 15
Kostelansky Karol C14
SVK 1112 Sk Povazske Podhradie 6,0 41,5 31,0 5,0
10 31
Compel Daniel C11
SVK 1000 Bratislava 6,0 40,0 25,0 6,0
11 10
Banas Kamil C11
SVK 1236 Sk Modra 6,0 39,5 29,0 6,0
12 23
Karapetsas Athanasios C11
SVK 1034 Sks Dubnica N/V 6,0 37,0 24,0 6,0
13 17
Zetocha Adela D11 w SVK 1098 Sk Slovan Bratislava 5,5 44,0 31,0 5,0
14 9
Mindek Matus C14
SVK 1237 Nitriansky Sachovy Klub Nitra 5,5 42,0 31,0 5,0
15 51
Paluska Karol C11
SVK 1000 Sk Doprastav Bratislava 5,5 42,0 28,0 5,0
16 59
Vastik Lukas C11
SVK 1000 Cvc Lanska, Povazska Bystrica 5,5 42,0 27,5 4,0
17 47
Malaschitz Teodor C11
SVK 1000 SK Doprastav Bratislava 5,5 36,5 21,5 5,0
18 2
Blaho Jakub C14
SVK 1338 Sk Strelec Devinska Nova Ves 5,0 46,5 32,0 4,0
19 36
Dzivak Jan C08
SVK 1000 Cvc Ako Sucast Zs S Ms Angely 5,0 46,5 27,0 5,0
20 14
Zverka Peter Samuel C11
SVK 1115 Sk Doprastav Bratislava 5,0 46,0 32,0 4,0
21 13
Sosovickova Martina D08 w SVK 1124 Sukromna Zs, Nova Dubnica 5,0 44,5 32,0 5,0
22 4
Weis Jakub C14
SVK 1268 Sk Opevnenie Banska Stiavnica 5,0 43,5 29,0 5,0
23 60
Vastik Tomas C11
SVK 1000 Cvc Lanska, Povazska Bystrica 5,0 42,0 28,0 5,0
24 61
Vojtko Patrik Jan C11
SVK 1000 Sk Komplet Modranka 5,0 42,0 26,5 4,0
25 22
Rakovsky Jakub C11
SVK 1035 Nitriansky Sachovy Klub Nitra 5,0 40,5 26,5 4,0
26 18
Barnasova Simona D11 w SVK 1072 Sk Slovan Bratislava 5,0 39,5 25,0 5,0
27 37
Gal Milan C11
SVK 1000 Sachovy Klub Dubravan 5,0 38,0 24,5 3,0
28 41
Kaceriak Simon C08
SVK 1000 Sk Strelec Devinska Nova Ves 5,0 37,5 22,0 5,0
29 63
Zacik Gregor Tibor C11
SVK 1000 Sachovy Klub Dubravan 5,0 37,0 25,0 4,0
30 62
Vybiral Jakub C14
SVK 1000 Tatran Bratislava 5,0 28,5 19,0 5,0
31 6
Horvath Jan C14
SVK 1252 Sk Slovan Bratislava 4,5 45,0 26,5 4,0
32 34
Dubanova Kristina D11 w SVK 1000 Sukromna Zs Gorkeho, Skalica 4,5 40,5 22,0 4,0
33 25
Banas Samuel C08
SVK 1000 Sk Modra 4,0 41,5 24,0 4,0
34 20
Horvathova Hana D08 w SVK 1063 Sk Slovan Bratislava 4,0 40,0 22,0 4,0
35 33
Dolnik Michal C08
SVK 1000 SK Doprastav Bratislava 4,0 39,5 20,0 4,0
36 38
Hamas Martin C11
SVK 1000 Dsk Ruzinov 4,0 38,0 19,0 4,0
37 45
Lakota Jan C11
SVK 1000 Bratislavska sachova akademia 4,0 36,0 20,0 3,0
38 39
Havaldova Natalia D08 w SVK 1000 Cis Premium 4,0 35,0 19,0 4,0
39 53
Romanova Ela D11 w SVK 1000 Sukromna Zs Gorkeho, Skalica 4,0 34,0 19,0 4,0
40 54
Rybiansky Jergus C14
SVK 1000 SG Cenada 4,0 33,5 19,0 4,0
41 42
Krisko Vladimir C11
SVK 1000 SK Slovan Bratislava 4,0 31,0 16,0 4,0
42 56
Skreko Igor C11
SVK 1000 SK Komplet Modranka 3,5 35,5 21,0 3,0
43 35
Durovka Marek C08
SVK 1000 CVC Havranske Banska Bystrica 3,5 35,5 12,5 3,0
44 30
Cizmar Tomas C11
SVK 1000 Bratislavska sachova akademia 3,5 33,0 17,5 3,0
45 57
Strapec Lukas C08
SVK 1000 ZS Dumbierska Banska Bystrica 3,5 32,5 18,5 3,0
46 46
Lepskii Kirill C08
SVK 1000 Bratislavska sachova akademia 3,5 28,5 13,5 3,0
47 28
Cermakova Ema D11 w SVK 1000 Sk Modra 3,0 36,5 18,0 3,0
48 32
Cutka Pavol C08
SVK 1000 Bratislavska sachova akademia 3,0 36,5 17,5 2,0
49 27
Barnas Norbert C11
SVK 1000 ZS Gessayova Bratislava 3,0 35,5 17,0 3,0
50 29
Certik Jaroslav C08
SVK 1000 Tatran Tilgnerka 3,0 34,0 13,0 3,0
51 40
Havlik Andrej C08
SVK 1000 ZS Fandlyho Pezinok 3,0 33,5 13,0 3,0
52 44
Kucerova Zuzana D11 w SVK 1000 Tatran Tilgnerka 3,0 30,5 11,0 3,0
53 49
Mervova Livia D11 w SVK 1000 Tatran Tilgnerka 3,0 28,5 10,0 2,0
54 48
Merva Oliver C08
SVK 1000 Tatran Tilgnerka 3,0 26,0 10,0 1,0
55 55
Schneider Dominik C08
SVK 1000 Bratislavska sachova akademia 2,5 31,0 10,5 0,0
56 52
Priputen Simon C11
SVK 1000 Zs S Ms Vancurova, Trnava 2,5 28,5 10,0 1,0
57 58
Vanco Viktor C08
SVK 1000 Cis Premium 2,0 26,5 11,0 2,0
58 43
Krohn Hana D11 w SVK 1000 Vancurova Trnava 1,5 28,0 7,0 1,0
59 26
Barkoczi Martin C11
SVK 1000 Spartakovska Trnava 1,0 25,5 4,0 0,0
60 19
Volanek Maros C11
SVK 1065 Sk Povazske Podhradie 0,0 26,0 0,0 0,0

21
Odler Marek C14
SVK 1055 Ask Nitra 0,0 26,0 0,0 0,0

24
Andreini Michelle C11
SVK 1000 Tatran Tilgnerka 0,0 26,0 0,0 0,0

50
Milata Nikolas C11
SVK 1000 Tatran Tilgnerka 0,0 26,0 0,0 0,0

poznámka:
Tie Break1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break2: Fide Tie-Break
Tie Break3: The greater number of victories (variable)



O pohar Bratislavskej sachovej akademie 2017 Turnaj B

Posledná aktualizácia 06.01.2017 15:00:32, Creator/Last Upload: slovak chess federation

Výber turnaja Turnaj A, Turnaj B
Linky oficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov ukáž detaily turnaja, ukáž zástavy
Výstupy Štartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Alphabetical list all groups, Časový rozpis

Konečná tabuľka po 7 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach. k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7/7 , nežrebovaný
Ranking list after k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7
Excel a tlač Tlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Konečné poradie po 7 kolách

Por. č. T Meno FED Elo Klub Body  TB1   TB2   TB3 
1 1
Ochrana Ladislav SVK 1915 Sk Strelec Devinska Nova Ves 6,0 24,5 21,0 6,0
2 7
Chlpek Daniel SVK 1650 Sk Slovan Bratislava 5,0 25,5 19,0 5,0
3 2
Duraj Jan SVK 1907 Sachovy Klub Dubravan 5,0 25,0 21,0 5,0
4 3
Patzelt Rastislav SVK 1780 Sk Strelec Devinska Nova Ves 4,0 28,0 19,0 4,0
5 12
Krisko Vladimir SVK 1000 SK Slovan Bratislava 4,0 24,5 15,0 3,0
6 4
Kokles Jan SVK 1702 Sk Slovan Bratislava 4,0 24,0 17,0 4,0
7 5
Halasz Michal SVK 1672 Sk Doprastav Bratislava 4,0 22,0 15,0 4,0
8 14
Pauk Peter SVK 1000 Sachovy Klub Dubravan 3,5 24,5 15,5 3,0
9 9
Salgovic Simon SVK 1589 Sk Doprastav Bratislava 3,5 23,5 14,5 3,0
10 10
Blizman Marian SVK 1580 Sk Doprastav Bratislava 3,0 20,5 9,0 2,0
11 11
Blaho Igor SVK 1436 Sk Strelec Devinska Nova Ves 3,0 18,5 9,0 2,0
12 13
Patzelt Marek SVK 1000 Sk Strelec Devinska Nova Ves 3,0 17,0 11,0 2,0
13 8
Lukac Peter SVK 1618 Sachovy Klub Dubravan 2,0 20,5 9,0 2,0
14 15
Visvader Rudolf SVK 1000 ZS Borsky Mikulas 1,5 19,5 9,5 1,0
15 6
Hadri Marian SVK 1657 Sk Televizia Karlova Ves 1,5 18,5 9,5 1,0

poznámka:
Tie Break1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break2: Fide Tie-Break
Tie Break3: The greater number of victories (variable)