O pohar Bratislavskej sachovej akademie 2016 Turnaj A

Posledná aktualizácia 06.01.2016 20:23:55 / Page cached 07.01.2016 11:16:06 64min., Creator/Last Upload: slovak chess federation

Výber turnaja Turnaj A, Turnaj B
Linky oficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov ukáž detaily turnaja
Výstupy Štartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Časový rozpis

Konečná tabuľka po 9 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach. k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9/9 , nežrebovaný
Ranking list after k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9
Excel a tlač Tlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Konečné poradie po 9 kolách

Por. č. T Meno FED Elo Klub Body  TB1   TB2   TB3 
1 3
Pechacek Dominik SVK 1311 Sk Junior Cvc Banska Bystrica 8,0 48,5 43,0 8,0
2 1
Strelbitska Oleksandra SVK 1400 Sachovy Klub Dubravan 7,5 46,5 34,0 7,0
3 4
Petrek David SVK 1275 Sk Slovan Bratislava 7,0 48,5 39,0 7,0
4 37
Vojtkova Linda SVK 1000 Sk Komplet Modranka 7,0 48,0 36,0 7,0
5 5
Grec Ján Alexander SVK 1270 Levice 6,0 47,5 33,0 6,0
6 6
Banas Kamil Ml. SVK 1234 Sk Modra 6,0 44,5 30,0 6,0
7 7
Simalcikova Sara SVK 1193 Osk Renop Liptovska Tepla 6,0 40,5 28,0 6,0
8 2
Barnas Michal SVK 1329 Sk Slovan Bratislava 5,5 49,0 33,5 5,0
9 9
Hanzel Artom SVK 1115 Sk Strelec Devinska Nova Ves 5,5 46,5 31,5 5,0
10 12
Belak Matus SVK 1078 Sachovy Klub Dubravan 5,5 46,5 29,0 5,0
11 34
Sitar Andrej SVK 1000 Nitriansky Sachovy Klub Nitra 5,5 41,0 28,0 5,0
12 8
Zetocha Adela SVK 1183 Sk Slovan Bratislava 5,5 39,5 24,5 5,0
13 10
Blaho Jakub SVK 1101 Sk Strelec Devinska Nova Ves 5,0 43,0 29,0 5,0
14 22
Gal Milan SVK 1000 Sachovy Klub Dubravan 5,0 43,0 25,0 5,0
15 35
Skottke Daniel SVK 1000 Nemecka Skola Bratislava 5,0 41,0 26,0 5,0
16 36
Vojtko Patrik Jan SVK 1000 Sk Komplet Modranka 5,0 39,5 27,0 5,0
17 31
Sabo Samuel SVK 1000 CVC Kalokagatia Trnava 5,0 35,0 21,0 5,0
18 23
Karapetsas Athanasios SVK 1000 Sks Dubnica N/V 4,5 41,5 24,5 4,0
19 30
Petrek Dominik SVK 1000 SK Tomasov 4,5 39,5 25,0 4,0
20 13
Adamec Maros SVK 1008 Sachovy Klub Dubravan 4,5 37,5 23,0 4,0
21 20
Compel Daniel SVK 1000 Bratislava 4,5 37,0 17,0 3,0
22 11
Barnasova Simona SVK 1085 Sk Slovan Bratislava 4,5 34,5 21,0 4,0
23 29
Mrazik Peter SVK 1000 ZS Benkova, Nitra 4,5 34,0 22,5 4,0
24 39
Zverka Peter Samuel SVK 1000 Sk Doprastav Bratislava 4,0 38,0 23,0 3,0
25 27
Mato Sebastian SVK 1000 SK Doprastav Bratislava 4,0 35,0 18,0 4,0
26 15
Barnas Norbert SVK 1000 ZS Gessayova Bratislava 4,0 33,0 18,0 4,0
27 18
Certik Jaroslav SVK 1000 Tatran Tilgnerka 4,0 31,5 16,0 4,0
28 28
Mits Mark SVK 1000 Sk Dunajska Streda 4,0 31,0 16,0 3,0
29 17
Burak Erik SVK 1000 ZS Sv. Frantiska 3,5 36,5 20,5 3,0
30 19
Cizmar Tomas SVK 1000 Bratislavska sachova akademia 3,5 33,5 17,5 3,0
31 24
Krivosik Matus SVK 1000 Tatran Tilgnerka 3,5 32,5 14,5 2,0
32 26
Licka Daniel SVK 1000 ZS Sokolikova 3,5 31,5 15,5 3,0
33 21
Cutka Pavol SVK 1000 Bratislava 3,5 30,0 14,5 2,0
34 25
Kucerova Zuzana SVK 1000 Tatran Tilgnerka 3,0 34,0 16,0 2,0
35 14
Banas Samuel SVK 1000 Sk Modra 3,0 31,5 15,0 3,0
36 38
Zelina Milan SVK 1000 Tatran Tilgnerka 3,0 27,5 11,0 1,0
37 33
Simon Samuel SVK 1000 Tatran Tilgnerka 2,5 33,5 14,5 1,0
38 16
Burak Alex SVK 1000 Tatran Tilgnerka 2,5 30,5 11,5 0,0
39 32
Simon Jakub SVK 1000 Bratislava 1,5 26,0 8,0 0,0

poznámka:
Tie Break1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break2: Fide Tie-Break
Tie Break3: Greater number of victories (variable)


O pohar Bratislavskej sachovej akademie 2016 Turnaj B

Posledná aktualizácia 06.01.2016 15:13:04 / Page cached 07.01.2016 11:56:55 83min., Creator/Last Upload: slovak chess federation

Výber turnaja Turnaj A, Turnaj B
Linky oficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov ukáž detaily turnaja
Výstupy Štartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Časový rozpis

Konečná tabuľka po 9 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach. k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9/9 , nežrebovaný
Ranking list after k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9
Excel a tlač Tlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Konečné poradie po 9 kolách

Por. č. T Meno FED Elo Klub Body  TB1   TB2   TB3 
1 1
Durovka Stefan SVK 1879 Sk Slovan Bratislava 9,0 42,0 45,0 9,0
2 3
Belak Milan SVK 1721 Sachovy Klub Dubravan 7,5 43,5 38,0 7,0
3 4
Vadila Ondrej SVK 1698 Sk Slovan Bratislava 6,0 43,5 29,0 6,0
4 6
Lukac Peter SVK 1675 Sachovy Klub Dubravan 5,5 38,0 25,5 5,0
5 17
Patzelt Rastislav SVK 1000 Sk Strelec Devinska Nova Ves 5,0 45,0 28,0 5,0
6 14
Hromek Martin SVK 1000 Bratislava 5,0 42,0 25,5 4,0
7 8
Licka Radomir SVK 1550 Bratislava 5,0 41,5 26,0 5,0
8 5
Zetocha Adrian SVK 1690 Sk Slovan Bratislava 4,5 43,5 22,0 4,0
9 11
Chlpek Daniel SVK 1466 Sk Slovan Bratislava 4,5 39,5 22,5 4,0
10 12
Blaho Igor SVK 1436 Sk Strelec Devinska Nova Ves 4,5 39,5 21,5 3,0
11 2
Halasz Michal SVK 1738 Sk Doprastav Bratislava 4,5 38,0 21,0 4,0
12 16
Patzelt Marek SVK 1000 Sk Strelec Devinska Nova Ves 4,0 44,5 26,0 4,0
13 13
Dzurkova Diana SVK 1000 Tatran Dubravan 4,0 34,0 17,0 4,0
14 7
Struhar Adrian SVK 1578 Sachovy Klub Dubravan 4,0 31,5 15,5 2,0
15 9
Raso Filip SVK 1513 Sk Dunajska Streda 3,5 32,0 19,5 3,0
16 10
Mezes Kristof SVK 1494 Sk Dunajska Streda 3,0 38,0 14,0 2,0
17 15
Kalina Peter SVK 1000 Bratislava 1,0 34,0 5,0 1,0
18 18
Sporanek Frantisek SVK 1000 Bratislava 0,5 33,5 4,0 0,0

poznámka:
Tie Break1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break2: Fide Tie-Break
Tie Break3: Greater number of victories (variable)