Majstrovstvá obvodu Bratislava 4 základných škôl 2016 - chlapci

Posledná aktualizácia 19.10.2016 12:31:31, Creator/Last Upload: slovak chess federation

Výber turnaja MK BA ch, MK BA d, MO BA 1, MO BA 2, MO BA 3, MO BA 4 ch, MO BA 4 d, MO BA 5 ch, MO BA 5 d, MO MA, MO PK, MO SC
Linky oficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov ukáž detaily turnaja
Výstupy Štartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Časový rozpis

Konečné poradie po 7 kolách, Konečná tabuľka po 7 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach. k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7/7 , nežrebovaný
Excel a tlač Tlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Konečné poradie po 7 kolách

Por. č. T Meno FED Elo Klub Body  TB1   TB2   TB3 
1 2
Zetocha Adrian SVK 1757 ZŠ Alexandra Dubčeka 6,0 32,5 25,5 5
2 3
Gžib David SVK 1697 SG Cenada 6,0 29,5 26,5 5
3 5
Petrek David SVK 1527 SG Cenada 5,5 32,0 23,0 5
4 1
Šošovička Jakub SVK 1928 SG Cenada 5,5 31,5 25,0 4
5 6
Šeleng Šimon SVK 1442 SG Cenada 5,0 31,0 22,0 5
6 7
Blaho Jakub SVK 1360 SZŠ Česká 10 5,0 30,5 23,0 5
7 4
Šalgovič Šimon SVK 1629 SŠ Sv.Františka z Assisi 5,0 30,0 21,0 5
8 9
Hanzel Arťom SVK 1111 SZŠ Česká 10 5,0 29,0 22,0 5
9 8
Šeleng Tomáš SVK 1131 SZŠ Cenada 5,0 29,0 20,0 5
10 49
Ďurďa Andrej SVK 1000 SG Cenada 5,0 28,0 19,0 5
11 57
Žáčik Tibor Gregor SVK 1000 SŠ Sv.Františka z Assisi 5,0 25,0 19,5 3
12 52
Šimoni Marko SVK 1000 SG Cenada 5,0 25,0 19,0 5
13 11
Adamec Maroš SVK 1000 ZŠ Karloveská 61 4,5 31,0 20,5 4
14 15
Daňo Samuel SVK 1000 SZŠ Cenada 4,5 26,5 17,5 4
15 10
Gžib Richard SVK 1029 SZŠ Cenada 4,5 25,0 19,5 4
16 28
Malych Matúš SVK 1000 SG Cenada 4,5 22,0 15,5 4
17 14
Compel Daniel SVK 1000 ZŠ Tilgnerova 4,0 31,5 18,0 4
18 13
Buchta Daniel SVK 1000 SG Cenada 4,0 29,5 17,0 4
19 40
Steltenpohl Peter SVK 1000 SG Cenada 4,0 28,0 16,0 4
20 51
Šiagi Jakub SVK 1000 SZŠ Cenada 4,0 27,0 18,0 4
21 17
Halamka Patrik SVK 1000 SG Cenada 4,0 27,0 15,0 4
22 44
Surový Tobias SVK 1000 ZŠ Ivana Bukovčana 4,0 26,5 18,5 3
23 42
Straube Andrej SVK 1000 SZŠ Cenada 4,0 25,5 18,0 4
24 12
Bezák Šimon SVK 1000 ZŠ Karloveská 61 4,0 23,5 14,0 4
25 41
Straka Peter SVK 1000 ZŠ Pri Kríži 11 4,0 23,0 14,0 4
26 32
Novotný Ján SVK 1000 SŠ Sv.Františka z Assisi 4,0 22,5 13,0 4
27 37
Rybianský Jerguš SVK 1000 SG Cenada 4,0 22,0 11,0 4
28 43
Strážovský Timotej SVK 1000 SG Cenada 3,5 26,5 15,0 3
29 45
Vajda Andrej SVK 1000 ZŠ Ivana Bukovčana 3,5 25,0 14,5 3
30 30
Minarič Juraj SVK 1000 SZŠ Cenada 3,5 25,0 13,0 3
31 48
Čilijak Tomáš SVK 1000 ZŠ Pri Kríži 11 3,5 21,5 14,0 3
32 26
Križan Lukáš SVK 1000 ZŠ Malokarpatské nám. 1 3,0 28,0 15,0 3
33 36
Richter Michal SVK 1000 SZŠ Cenada 3,0 25,5 11,0 3
34 19
Hollý Matej SVK 1000 SZŠ Cenada 3,0 25,0 13,0 3

27
Kyselica Daniel SVK 1000 SŠ Sv.Františka z Assisi 3,0 25,0 13,0 3
36 39
Solovic Tomáš SVK 1000 SG Cenada 3,0 24,5 14,0 3
37 34
Pelikán Šimon SVK 1000 SZŠ Cenada 3,0 23,5 11,5 2
38 35
Požgay Dominik SVK 1000 ZŠ Malokarpatské nám. 1 3,0 22,0 10,0 3
39 24
Jursa Juraj SVK 1000 SŠ Sv.Františka z Assisi 3,0 21,5 12,0 3
40 54
Škripecký Marek SVK 1000 SŠ Sv.Františka z Assisi 3,0 18,5 10,0 2
41 55
Šottník Lukáš SVK 1000 ZŠ Ivana Bukovčana 3,0 18,0 10,0 2
42 22
Jamnický Filip SVK 1000 SZŠ Cenada 3,0 17,5 10,0 3
43 33
Pavelka Hugo SVK 1000 SZŠ Cenada 2,5 27,0 12,5 2
44 18
Hollosy Tomáš SVK 1000 SZŠ Cenada 2,5 24,5 11,0 2
45 50
Šefranko Jakub SVK 1000 SŠ Sv.Františka z Assisi 2,5 21,0 12,0 2
46 20
Hozlár Michal SVK 1000 SZŠ Cenada 2,5 19,0 6,0 2
47 25
Kalamen Jakub SVK 1000 ZŠ Karloveská 61 2,0 23,5 10,0 1
48 47
Výboh Andrej SVK 1000 ZŠ Malokarpatské nám. 1 2,0 21,5 8,5 1
49 29
Mikuláš Matej SVK 1000 ZŠ Karloveská 61 2,0 20,5 5,0 0
50 46
Volentics Leo SVK 1000 ZŠ Ivana Bukovčana 2,0 19,5 10,0 2
51 21
Jakubovie Marek SVK 1000 SG Cenada 2,0 19,5 7,0 2
52 23
Juhás Marek SVK 1000 ZŠ Karloveská 61 2,0 19,5 3,5 0
53 16
Džubas Ondrej SVK 1000 ZŠ Pri Kríži 11 2,0 19,0 8,0 2
54 56
Šteflovič Andrej SVK 1000 ZŠ Ivana Bukovčana 2,0 18,5 6,5 0
55 38
Sivák Pavol SVK 1000 ZŠ Pri Kríži 11 2,0 17,0 6,0 1
56 53
Šipeky Ladislav SVK 1000 ZŠ Pri Kríži 11 2,0 16,5 6,0 1
57 31
Murárik Matúš SVK 1000 ZŠ Ivana Bukovčana 1,0 18,0 3,0 0

poznámka:
Tie Break1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break2: Fide Tie-Break
Tie Break3: The greater number of victories