Majstrovstvá obvodu Bratislava 4 základných skôl 2015 - chlapci

Organizátor BŠA, MÚ Dúbravka Bratislava, ŠK Dúbravan, BŠZ
Federácia Slovensko ( SVK )
Riaditeľ turnaja Michal Vrba
Hlavný rozhodca Michal Vrba
Rozhodca Martin Šeleng, Ján Marko
Bedenkzeit 2x10 min.
Miesto KS Ožvoldíková 12, Bratislava
Dátum 2015/10/21
Ø rating 1229
Žrebovací program Swiss-Manager od Heinza HerzogaSwiss-Manager dátový súbor

Posledná aktualizácia 21.10.2015 19:47:52, Creator/Last Upload: slovak chess federation

Výber turnaja MO BA I, MO BA II, MO BA III, MO BA IV ch, MO BA IV d, MO BA V ch, MO BA V d, MO Malacky, MO Pezinok, MO Senec
Linky oficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov skry detaily turnaja
Výstupy Štartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Časový rozpis

Konečné poradie po 7 kolách, Konečná tabuľka po 7 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach. k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7/7 , nežrebovaný
Excel a tlač Tlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF


Konečné poradie po 7 kolách

Por. č. T Meno FED Elo Klub Body  TB1   TB2   TB3  Rp
1 1
Šošovička Jakub SVK 1933 GYM CENADA 7,0 31,5 28,0 7 2184
2 3
Gžib Dávid SVK 1636 GYM CENADA 6,0 31,0 26,0 6 1698
3 2
Zetocha Adrián SVK 1726 ZŠ A. Dubčeka 5,0 36,0 24,0 5 1528
4 4
Šeleng Šimon SVK 1448 GYM CENADA 5,0 32,5 21,0 5 1479
5 5
Šalgovič Šimon SVK 1444 Spojená škola sv. Františka z Assis 5,0 30,5 23,0 5 1524
6 6
Petrek David SVK 1236 ZŠ CENADA 5,0 28,5 21,0 5 1538
7 8
Hanzel Arťom SVK 1115 Súkromná ZŠ Kremelská 2 5,0 27,5 21,0 5 1347
8 9
Blaho Jakub SVK 1101 Súkromná ZŠ Kremelská 2 5,0 27,0 21,0 5 1455
9 7
Šeleng Tomáš SVK 1131 ZŠ CENADA 5,0 25,5 20,0 5 1405
10 11
Adamec Maros SVK 1008 ZŠ Karloveská 5,0 24,5 19,0 5 1421
11 10
Belák Matúš SVK 1078 ZŠ sv. Františka z Assisi 4,5 27,5 18,5 4 1325
12 43
Šimoni Marko SVK 0 GYM CENADA 4,0 30,5 20,0 3 1234
13 41
Ďurďa Andrej SVK 0 GYM CENADA 4,0 29,5 17,0 4 1250
14 12
Gál Milan SVK 1000 ZŠ Sokolíková 4,0 27,0 17,0 4 1345
15 13
Surový Tobiáš SVK 1000 ZŠ I. Bukovčana 4,0 26,0 17,0 4 1273
16 18
Halamka Patrik SVK 0 GYM CENADA 4,0 26,0 16,0 4 1245
17 39
Volent Timotej SVK 0 ZŠ Karloveská 4,0 23,0 13,5 2 1200
18 19
Herbrik Roman SVK 0 ZŠ Sokolíková 4,0 21,5 13,5 3 1233
19 37
Straka Peter SVK 0 ZŠ Pri Kríži 4,0 18,0 11,0 3 1200
20 42
Šiagi Jakub SVK 0 ZŠ CENADA 3,5 29,0 17,5 3 1161
21 25
Križan Lukáš SVK 0 ZŠ Malokarpatská 3,5 26,0 13,0 2 1189
22 26
Lakota Ján SVK 0 ZŠ Malokarpatská 3,5 25,5 12,5 3 1179
23 40
Záčik Tibor Gregor SVK 0 Spojená škola sv. Františka z Assis 3,5 24,0 15,0 2 1157
24 20
Hlavatý Samuel SVK 0 ZŠ Sokolíková 3,5 22,0 13,5 3 1173
25 16
Fiala Marek SVK 0 ZŠ Pri Kríži 3,0 29,5 15,0 3 1133
26 28
Minarič Juraj SVK 0 ZŠ CENADA 3,0 25,0 11,0 3 1112
27 38
Strážovský Dávid SVK 0 ZŠ CENADA 3,0 24,5 14,0 3 1126
28 23
Jelasič Denis SVK 0 ZŠ Malokarpatská 3,0 24,0 13,0 3 1230
29 15
Earl Alex SVK 0 ZŠ Karloveská 3,0 23,5 15,0 3 1127
30 30
Papcún Marek SVK 0 ZŠ Sokolíková 3,0 23,0 12,0 3 1124
31 31
Pavelka Hugo SVK 0 ZŠ CENADA 3,0 20,5 11,0 3 1133
32 21
Hollý Matej SVK 0 ZŠ CENADA 3,0 18,0 8,0 3 1150
33 35
Sebechlebský Juraj SVK 0 ZŠ Pri Kríži 3,0 14,5 7,0 2 1075
34 27
Malych Matúš SVK 0 ZŠ CENADA 2,5 21,5 10,0 2 1075

34
Richter Michal SVK 0 ZŠ CENADA 2,5 21,5 10,0 2 1069
36 22
Hollý Matúš SVK 0 ZŠ CENADA 2,0 22,0 5,0 1 1049
37 33
Púchy Gregor SVK 0 ZŠ Karloveská 2,0 21,0 9,0 2 1013
38 14
Deák Filip SVK 0 ZŠ Karloveská 2,0 21,0 8,5 1 1104
39 24
Klčo Natan SVK 0 ZŠ Sokolíková 2,0 21,0 7,5 1 1104
40 36
Solovic Tomáš SVK 0 GYM CENADA 2,0 17,0 8,0 1 1042
41 17
Foltín Samuel SVK 0 ZŠ Karloveská 2,0 16,0 6,5 1 1042
42 29
Oravec Tobias SVK 0 ZŠ Malokarpatská 1,5 17,5 4,0 0 785
43 32
Požgay Dominik SVK 0 ZŠ Malokarpatská 1,5 17,5 2,5 0 767

poznámka:
Tie Break1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break2: Fide Tie-Break
Tie Break3: The greater number of victories