Majstrovstvá obvodu Bratislava 4 základných škôl - chlapci 2014

Posledná aktualizácia 21.10.2014 12:10:09, Creator/Last Upload: slovak chess federation

Výber turnaja MK BA ch, MK BA d, MO BA I, MO BA II, MO BA III, MO BA IV ch, MO BA IV d, MO BA V ch, MO BA V ch, MO Malacky, MO Pezinok ch, MO Pezinok d, MO Senec
Linky oficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov ukáž detaily turnaja
Výstupy Štartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Časový rozpis

Konečné poradie po 7 kolách, Konečná tabuľka po 7 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach. k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7/7 , nežrebovaný
Excel a tlač Tlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Konečné poradie po 7 kolách

Por. č. T Meno FED Elo Klub Body  TB1   TB2   TB3 
1 1
Suchánsky Jakub SVK 1910 ZŠ Veternicová 20 7.0 31.0 28.0 7
2 2
Gžib Dávid SVK 1558 SG CENADA 6.0 33.0 25.0 6
3 5
Dvornický Michal SVK 1151 Spojená škola sv. Františka z Assis 5.0 29.0 22.5 4
4 41
Šimoni Marko SVK 1000 SZS CENADA 5.0 29.0 20.0 5
5 15
Hanzel Marcus SVK 1000 ZŠ Veternicová 20 5.0 27.5 19.5 4
6 32
Steltenpohl Peter SVK 1000 SZS CENADA 5.0 27.0 18.0 5
7 3
Šeleng Šimon SVK 1342 SZS CENADA 4.5 34.5 21.5 4
8 9
Gžib Richard SVK 1043 Centrum Nadania 4.5 30.0 21.0 4
9 39
Ďurďa Andrej SVK 1000 SZS CENADA 4.5 30.0 19.5 4
10 8
Belák Matúš SVK 1077 Spojená škola sv. Františka z Assis 4.5 27.0 19.0 4
11 7
Šeleng Tomáš SVK 1131 Centrum Nadania 4.5 26.0 18.5 4
12 30
Sokolovský Jakub SVK 1000 SG CENADA 4.5 25.0 15.0 4
13 24
Litvík Alex SVK 1000 Spojená škola Tilgnerova 4.5 22.5 13.5 4
14 6
Petrek David SVK 1143 ZŠ Karloveská 61 4.0 31.0 19.0 3
15 4
Šalgovič Šimon SVK 1185 Spojená škola sv. Františka z Assis 4.0 29.5 20.5 3
16 40
Šiagi Jakub SVK 1000 Centrum Nadania 4.0 28.0 19.0 4
17 11
Buchta Daniel SVK 1000 SZS CENADA 4.0 27.5 15.0 4
18 38
Zajaroš Andrej SVK 1000 Centrum Nadania 4.0 23.0 15.0 4
19 14
Halamka Patrik SVK 1000 SZS CENADA 4.0 22.5 15.0 4
20 42
Štefanka Martin SVK 1000 Spojená škola Tilgnerova 4.0 22.0 16.0 4
21 16
Horniak Dávid SVK 1000 Spojená škola sv. Františka z Assis 4.0 21.0 12.0 4
22 12
Cakov Simon SVK 1000 ZŠ Karloveská 61 3.5 26.5 15.5 3
23 43
Žák Michal SVK 1000 Spojená škola Tilgnerova 3.5 26.0 16.5 2
24 18
Janvars Adam SVK 1000 ZŠ Malokarpatské námestie, Bratisla 3.0 26.5 14.0 3
25 27
Minarič Juraj SVK 1000 Centrum Nadania 3.0 26.0 13.0 3
26 17
Jamnický Matúš SVK 1000 SG CENADA 3.0 24.5 14.0 3
27 37
Volent Samuel Timotej SVK 1000 ZŠ Karloveská 61 3.0 23.0 12.0 3
28 33
Strážovský Timotej SVK 1000 Centrum Nadania 3.0 22.5 14.0 2
29 34
Tóth Patrik SVK 1000 ZŠ Karloveská 61 3.0 22.0 12.0 3
30 28
Mundok Matúš SVK 1000 ZŠ Malokarpatské námestie 1 3.0 21.5 9.0 2
31 36
Vnučko Félix SVK 1000 Centrum Nadania 3.0 18.5 10.5 2
32 23
Lakota Ján SVK 1000 ZŠ Malokarpatské námestie 1 2.5 23.0 9.5 2
33 22
Kyseľ Damián SVK 1000 ZŠ Malokarpatské námestie 1 2.5 22.5 10.0 2
34 31
Solovic Tomáš SVK 1000 SZS CENADA 2.5 22.0 12.5 2
35 29
Parák Adam SVK 1000 ZŠ Malokarpatské námestie 1 2.5 21.5 8.0 1
36 20
Kalnássy Rastislav SVK 1000 Spojená škola Tilgnerova 2.5 20.5 9.5 2

25
Mada Adam SVK 1000 SZS CENADA 2.5 20.5 9.5 2
38 21
Kiss Martin SVK 1000 ZŠ Malokarpatské námestie 1 2.5 18.5 5.5 1
39 35
Vacula Adrián SVK 1000 Centrum Nadania 2.0 21.0 8.0 0
40 13
Fečík Oskár SVK 1000 SZS CENADA 2.0 19.5 7.0 1
41 19
Janáč Jakub SVK 1000 SZS CENADA 2.0 19.5 6.5 1
42 26
Malych Matúš SVK 1000 Centrum Nadania 1.5 16.5 4.5 0
43 10
Baxa Jakub SVK 1000 Centrum Nadania 1.5 14.5 2.5 0

poznámka:
Tie Break1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break2: Fide Tie-Break
Tie Break3: The greater number of victories