Majstrovstva obvodu Bratislava 4 - ziaci

Posledná aktualizácia 16.10.2013 12:54:04, Creator/Last Upload: slovak chess federation

Výber turnaja MK BA - ch, MK BA - d, MO BA I, MO BA II, MO BA III, MO BA IV, MO BA V - ch, MO BA V - d, MO Malacky, MO Pezinok, MO Senec
Linky oficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov ukáž detaily turnaja
Prehľad družstva SVK
Výstupy Štartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Časový rozpis

Konečná tabuľka po 7 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach. k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7/7 , nežrebovaný
Ranking list after k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7
Photo Gallery Show Photo Gallery
Excel a tlač Tlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Konečné poradie po 7 kolách

Por. č. T Meno pohlavie Elo EloF EloN Klub Body  TB1   TB2   TB3 
1 1
Suchánsky Jakub
SVK 1779 1779 0 ZŠ Veternicová 20 6.5 31.0 33.5 27.5
2 2
Šošovička Jakub
SVK 1675 1675 0 SZSI Majerníkova 6.0 27.5 29.0 26.0
3 3
Gžib David
SVK 1444 1444 0 SZSI Majerníkova 5.5 27.0 29.0 23.5
4 6
Dvornický Michal
SVK 1082 0 1082 sv. Františka z Assisi 5.0 29.5 32.5 23.5
5 8
Belák Matúš
SVK 1067 0 1067 ZŠ Pri kríži 11 5.0 29.0 31.0 21.0
6 7
Šalgovič Šimon
SVK 1074 0 1074 sv. Františka z Assisi 5.0 28.0 31.0 21.5
7 32
Pagáč Patrik
SVK 1000 0 1000 SŠI, Svrčia 6 5.0 25.0 28.0 19.0
8 27
Litvík Alex
SVK 1000 0 1000 Tilgnerova 14 5.0 25.0 28.0 17.0
9 20
Hanzel Markus
SVK 1000 0 1000 ZŠ Veternicová 20 5.0 25.0 27.0 18.5
10 4
Šeleng Šimon
SVK 1336 0 1336 SZSI Majerníkova 4.5 30.0 33.0 20.5
11 51
Šimoni Marko
SVK 1000 0 1000 Centrum nadania Cenada 4.5 28.5 32.0 18.5
12 5
Šeleng Tomáš
SVK 1130 0 1130 Centrum nadania Cenada 4.5 26.5 29.0 19.0
13 9
Kevický Patrik
SVK 1030 0 1030 ZŠ Pri kríži 11 4.5 24.0 27.5 18.0
14 18
Gžib Richard
SVK 1000 0 1000 Centrum nadania Cenada 4.5 21.5 24.0 17.5
15 30
Marková Lenka w SVK 1000 0 1000 ZŠ Karloveská 61 4.5 21.5 23.5 15.5
16 43
Vrba Milan
SVK 1000 0 1000 ZŠ Karloveská 61 4.5 21.5 23.0 17.5
17 50
Šidla Stanislav
SVK 1000 0 1000 SŠI, Svrčia 6 4.0 28.0 31.0 19.0
18 53
Žák Michal
SVK 1000 0 1000 Tilgnerova 14 4.0 25.5 28.5 19.0
19 25
Kralik Dominik
SVK 1000 0 1000 SŠI, Svrčia 6 4.0 25.5 28.5 16.0
20 48
Ďurďa Andrej
SVK 1000 0 1000 Centrum nadania Cenada 4.0 24.5 26.5 16.0
21 35
Sokolovský Jakub
SVK 1000 0 1000 Centrum nadania Cenada 4.0 24.0 27.0 17.0
22 36
Steltenpohl Peter
SVK 1000 0 1000 SZSI Majerníkova 4.0 22.5 24.5 14.0
23 42
Vitko Adam
SVK 1000 0 1000 sv. Františka z Assisi 4.0 21.5 23.5 17.0
24 23
Klemanová Zuzana w SVK 1000 0 1000 ZŠ Karloveská 61 4.0 20.5 23.0 13.0
25 24
Kováčová Martina w SVK 1000 0 1000 SŠI, Svrčia 6 4.0 20.5 22.0 13.0
26 47
Ďurianová Lucia w SVK 1000 0 1000 SŠI, Svrčia 6 3.5 24.5 27.0 16.0
27 52
Štefanka Martin
SVK 1000 0 1000 Tilgnerova 14 3.5 22.5 24.5 14.5
28 49
Šiagi Jakub
SVK 1000 0 1000 Centrum nadania Cenada 3.5 22.0 24.5 14.5
29 45
Čajági Radovan
SVK 1000 0 1000 ZŠ Pri kríži 11 3.5 19.0 21.0 9.5
30 13
Burák Erik
SVK 1000 0 1000 sv. Františka z Assisi 3.0 28.0 29.0 17.0
31 15
Dugovič Roman
SVK 1000 0 1000 ZŠ Karloveská 61 3.0 23.5 25.5 15.0
32 10
Bederka Andrej
SVK 1000 0 1000 ZŠ Malokarpatské nám. 3.0 23.0 25.0 12.0
33 11
Bendíková Veronika w SVK 1000 0 1000 ZŠ Karloveská 61 3.0 22.5 24.0 15.0
34 19
Halamka Patrik
SVK 1000 0 1000 Centrum nadania Cenada 3.0 21.5 23.5 12.0

21
Junek Aleš
SVK 1000 0 1000 ZŠ Pri kríži 11 3.0 21.5 23.5 12.0
36 12
Burkertová Miriam w SVK 1000 0 1000 ZŠ Pri kríži 11 3.0 21.5 23.0 12.0
37 33
Reicher Denis
SVK 1000 0 1000 SŠI, Svrčia 6 3.0 20.5 22.5 11.0
38 29
Malych Matúš
SVK 1000 0 1000 SZSI Majerníkova 3.0 20.0 21.5 6.0
39 40
Tomová Diana w SVK 1000 0 1000 ZŠ Karloveská 61 3.0 18.5 19.5 9.0
40 14
Demáková Tereza w SVK 1000 0 1000 SZSI Majerníkova 2.5 24.0 26.0 13.0
41 44
Záblacký Erik
SVK 1000 0 1000 ZŠ Malokarpatské nám. 2.5 20.5 22.5 9.5
42 17
Fečík Oskar
SVK 1000 0 1000 SZSI Majerníkova 2.5 20.0 21.0 8.0
43 22
Kalnássy Rastislav
SVK 1000 0 1000 Tilgnerova 14 2.5 19.5 21.0 9.5
44 31
Minarič Juraj
SVK 1000 0 1000 Centrum nadania Cenada 2.5 18.5 20.5 11.0
45 16
Dvornická Kristína w SVK 1000 0 1000 sv. Františka z Assisi 2.0 23.0 24.5 10.0
46 46
Čambalová Tereza w SVK 1000 0 1000 SZSI Majerníkova 2.0 20.0 21.5 8.0
47 41
Vacula Adrián
SVK 1000 0 1000 SZSI Majerníkova 2.0 20.0 21.5 6.0
48 34
Salvová Michaela w SVK 1000 0 1000 ZŠ Pri kríži 11 2.0 18.0 19.0 6.0
49 26
Lepieš Peter
SVK 1000 0 1000 ZŠ Malokarpatské nám. 2.0 17.5 19.0 9.0
50 38
Strážovský David
SVK 1000 0 1000 SZSI Majerníkova 2.0 17.5 18.5 7.0
51 28
Mader Richard
SVK 1000 0 1000 ZŠ Malokarpatské nám. 1.5 21.5 22.5 8.0
52 37
Straube Alena w SVK 1000 0 1000 SZSI Majerníkova 1.5 16.0 18.0 4.5
53 39
Szabová Sára w SVK 1000 0 1000 SZSI Majerníkova 1.0 16.0 17.5 2.0

poznámka:
Tie Break1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break3: Fide Tie-Break