Majstrovstvá Bratislavského kraja stredných škôl 2015

Posledná aktualizácia 27.11.2015 14:19:33, Creator/Last Upload: slovak chess federation

Výber turnaja ZS chlapci, ZS dievcata, SS chlapci+dievcata
Linky oficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov ukáž detaily turnaja
Výstupy Štartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Časový rozpis

Konečná tabuľka po 7 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach. k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7/7 , nežrebovaný
Ranking list after k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7
Excel a tlač Tlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Konečné poradie po 7 kolách

Por. č. T Meno FED Elo Klub Body  TB1   TB2   TB3 
1 1 FM Karas Marek BA2 2263 SŠ Novohradská 3, BA 6,0 31,5 24,5 5
2 4
Macko Peter BA3 2110 ŠPMNDaG, Teplická 7, BA 5,5 34,5 24,0 4
3 2
Lintner Igor BA2 2128 SŠ Novohradská 3, BA 5,5 33,5 24,0 4
4 3 WFM Vrtiaková Anna BA2 2125 SŠ Novohradská 3, BA 5,0 32,5 23,5 4
5 7
Suchánsky Jakub BA1 1921 SPŠE Zochova 9, BA 5,0 32,0 21,0 5
6 6
Koloditsová Renáta SC 1967 SŠ s VJM, Lichnerova 71, Senec 5,0 30,0 20,0 5
7 5
Nestorenko Dmitry BA5 2067 Gym. Pankúchova 6, BA 5 5,0 29,0 21,0 5
8 11
Šapovalov Arťom BA1 1589 Gym. Grösslingová 18, BA 4,5 28,0 16,5 4
9 14
Hanzel Marcus BA1 1251 SPŠE Zochova 9, BA 4,5 26,5 17,5 4
10 10
Moravčík Denis PK 1648 Gym. Senecká 2, Pezinok 4,0 28,0 18,0 4
11 8
Tomovics Evelína SC 1862 SŠ s VJM, Lichnerova 71, Senec 4,0 27,5 20,0 4
12 12
Michalková Martina BA3 1383 ŠPMNDaG Teplická 7, BA 4,0 27,0 15,0 4
13 21
Boháč Michal BA2 0 SOŠ Chemická, Vlčie hrdlo 50, BA 4,0 27,0 14,0 4
14 9
Mészáros Nikolas SVK 1758 Gym. Grösslingová 18, BA 4,0 26,5 18,0 3
15 13
Gašparovič Samuel BA1 1349 Gym. Grösslingová 18, BA 4,0 26,0 17,0 4
16 20
Biely Matúš BA2 0 SOŠ Chemická, Vlčie hrdlo 50, BA 3,5 25,0 12,5 3
17 28
Lang Ján BA3 0 SŠ de La Salle, Čachtická 14, BA 3,5 23,5 11,5 3
18 23
Hečko Ľuboš BA2 0 SOŠ Chemická, Vlčie hrdlo 50, BA 3,5 23,0 11,5 3
19 30
Mikes Jozef BA1 0 SPŠE Zochova 9, BA 3,5 21,5 10,5 3
20 29
Masár Stanislav SVK 0 SPŠE Zochova 9, BA 3,5 20,5 11,5 3
21 24
Janák Filip BA3 0 ŠPMNDaG, Teplická 7, BA 3,5 18,5 9,5 3
22 31
Schwandtner Filip BA3 0 SŠ de La Salle, Čachtická 14, BA 3,0 23,0 13,0 3
23 17
Komorný Marián BA1 1000 SPŠD Kvačalova 20, Bratislava 3,0 22,5 16,0 3
24 27
Kövári Csaba SVK 0 SŠ s VJM, Lichnerova 71, Senec 3,0 22,0 12,0 3
25 33
Čermák Lukáš BA2 0 SOŠ Chemická, Vlčie hrdlo 50, BA 3,0 21,0 13,0 3
26 18
Langová Juliana BA3 1000 SŠ de La Salle, Čachtická 14, BA 3,0 21,0 9,0 3
27 19
Šišulák Ondrej BA1 1000 SPŠD Kvačalova 20, Bratislava 2,0 22,5 7,0 2
28 16
Hubay Patrik BA1 1000 SPŠD Kvačalova 20, Bratislava 2,0 21,5 11,0 2
29 26
Kopecký Michal SVK 0 SPŠE Zochova 9, BA 2,0 21,5 9,0 2
30 34
Štefániková Michaela BA1 0 Gym. Grösslingová 18, BA 2,0 13,5 3,0 2
31 22
Cerulík Dávid BA3 0 SŠ de La Salle, Čachtická 14, BA 1,5 21,5 5,5 1
32 25
Kollár Adrián BA3 0 ŠPMNDaG, Teplická 7, BA 1,5 20,5 6,5 1
33 15
Dudoma Daniel BA1 1000 SPŠD Kvačalova 20, Bratislava 1,0 15,5 6,0 0
34 32
Srbecká Michaela BA4 0 ŠPMNDaG Teplická 7, BA 1,0 15,5 4,0 0

poznámka:
Tie Break1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break2: Fide Tie-Break
Tie Break3: The greater number of victories