Majstrovstvá Bratislavského kraja základných skôl 2016 - dievčatá

Posledná aktualizácia 22.11.2016 15:31:38, Creator/Last Upload: slovak chess federation

Výber turnaja MK BA ch, MK BA d, MO BA 1, MO BA 2, MO BA 3, MO BA 4 ch, MO BA 4 d, MO BA 5 ch, MO BA 5 d, MO MA, MO PK, MO SC
Linky oficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov ukáž detaily turnaja
Výstupy Štartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Časový rozpis

Konečné poradie po 7 kolách, Konečná tabuľka po 7 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach. k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7/7 , nežrebovaný
Excel a tlač Tlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Konečné poradie po 7 kolách

Por. č. T Meno FED Elo Klub Body  TB1   TB2   TB3 
1 1
Vozárová Adriana MA 1330 ZŠ Dr. J. Dérera, Ul. M. R. Štefáni 6,0 33,0 24,0 6
2 2
Fajtáková Silvia MA 1192 ZŠ Štúrova 142/A, Malacky 6,0 31,5 25,0 6
3 3
Sobeková Adela MA 1192 ZŠ M. Olšovského, Kláštorné nám. 1, 6,0 29,5 26,0 6
4 4
Zetocha Adela BA4 1164 ZŠ A. Dubčeka, Majerníkova 60, Brat 5,0 28,0 19,0 5
5 8
Horváthová Hana BA5 1067 ZŠ Holíčska 50, Bratislava 4,5 30,5 19,5 4
6 5
Kováčová Zuzana PK 1132 ZŠ Fándlyho 11, Pezinok 4,5 30,0 20,5 4
7 11
Havlíková Ema PK 1000 Gym. Senecká 2, Pezinok 4,5 20,5 14,5 4
8 6
Kubíková Nina BA3 1127 ZŠ s MŠ Hubeného 25, Bratislava 4,0 28,5 19,0 4
9 26
Walterová Ema SC 0 ZŠ J. G. Tajovského 1, Senec 4,0 27,5 18,0 4
10 7
Osadská Daniela MA 1092 ZŠ M. Olšovského, Klástorné nám. 1, 4,0 27,0 15,0 4
11 10
Gajdošová Tamara BA5 1000 CZŠ Narnia, Beňadická 38, Bratislav 4,0 25,5 16,0 4
12 9
Cíbiková Barbora SC 1000 ZŠ J. G. Tajovského 1, Senec 4,0 25,0 17,0 4
13 13
Kleštincová Natália MA 1000 ZŠ Dr. J. Dérera, Ul. M. R. Štefáni 4,0 24,0 16,0 4
14 21
Lichá Paulína BA5 0 CZŠ Narnia, Beňadická 38, Bratislav 3,5 23,5 12,0 3
15 15
Babiaková Zoja PK 0 ZŠ Fándlyho 11, Pezinok 3,0 26,5 12,0 3
16 28
Šajbidorová Hana BA4 0 ZŠ Malokarpatské nám.1, Bratislava 3,0 24,5 14,0 3
17 14
Čermáková Ema MA 1000 ZŠ Štúrova 142/A, Malacky 3,0 24,5 13,0 3
18 19
Karyagina Eva SC 0 ZŠ J. G. Tajovského 1, Senec 3,0 24,5 11,0 3
19 22
Nemessányiová Anna BA2 0 ZŠ Podzáhradná 51, Bratislava 3,0 22,5 12,0 3
20 24
Strišková Lucia BA4 0 SG CENADA, Majerníkova 62, Bratisla 3,0 22,0 13,0 3
21 16
Baranová Helena BA1 0 ZŠ Mudroňova 83, Bratislava 3,0 20,5 10,5 2
22 25
Vaňatková Tereza BA5 0 CZŠ Narnia, Beňadická 38, Bratislav 3,0 19,0 9,5 2
23 20
Komorníková Zuzana BA4 0 ZŠ Malokarpatské nám.1, Bratislava 2,5 18,5 8,5 2
24 12
Kapolková Gréta BA3 1000 ŠPMNDaG, Teplická 7, Bratislava 2,0 23,5 9,0 2
25 18
Gajdošechová Eva BA3 0 SŠ de la Salle, Čachtická 14, Brati 2,0 20,5 8,0 2
26 23
Phan Tuong Vi BA2 0 ZŠ Podzáhradná 51, Bratislava 1,5 20,0 5,0 1
27 17
Fuková Veronika BA1 0 ZŠ s MŠ M. Hodžu, Škarniclova 1, BA 0,5 19,5 2,0 0
28 27
Černigová Terézia BA1 0 ZŠ s MŠ M. Hodžu, Škarniclova 1, BA 0,5 17,0 2,0 0

poznámka:
Tie Break1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break2: Fide Tie-Break
Tie Break3: The greater number of victories