Majstrovstva kraja Bratislava - ziacky

Organizátor SSZ, Sachovy klub Dubravan
Federácia Slovensko ( SVK )
Riaditeľ turnaja FA Rastislav Kevicky
Hlavný rozhodca FA Rastislav Diviak
Bedenkzeit 2x20 min.
Miesto Kulturne stredisko Fontana, Ozvoldikova 12, Bratislava
Dátum 2013/11/20
Ø rating 1067
Žrebovací program Swiss-Manager od Heinza HerzogaSwiss-Manager dátový súbor

Posledná aktualizácia 20.11.2013 13:51:06, Creator/Last Upload: slovak chess federation

Výber turnaja MK BA - ch, MK BA - d, MO BA I, MO BA II, MO BA III, MO BA IV, MO BA V - ch, MO BA V - d, MO Malacky, MO Pezinok, MO Senec
Linky oficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov skry detaily turnaja
Prehľad družstva SVK
Overview for groups Ba-1, Ba-3, Ba-4, Ba-5, Ma, Pez., Sen.
Výstupy Štartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Časový rozpis

Konečná tabuľka po 7 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach. k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7/7 , nežrebovaný
Ranking list after k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7
Excel a tlač Tlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF


Konečné poradie po 7 kolách

Por. č. T Meno Typ pohlavie Gr FED EloF EloN Klub Body  TB1   TB2   TB3 
1 1
Vrtiaková Anna P w Ba-1 SVK 1780 0 gym. J.Papánka, Vazovova, Ba 7.0 27.0 29.0 28.0
2 3
Simon Dóra P w Sen. SVK 0 1233 ZŠ s VJM A.N.Szencziho, nám. A.Moln 5.5 26.0 28.5 24.0
3 4
Vozárová Adriana P w Ma SVK 0 1172 ZŠ Dérera, Malacky 5.0 23.5 26.0 19.0
4 11
Kováčová Martina P w Ba-4 SVK 0 1000 SŠI Svrčia 6, Bratislava 5.0 20.5 21.5 15.0
5 2
Hervaiová Sandra P w Sen. SVK 0 1240 ZŠ s VJM A.N.Szencziho, nám. A.Moln 4.5 28.5 30.5 22.0
6 16
Michalková Martina P w Ba-3 SVK 0 1000 ŠMND, Skalická 1, Bratislava 4.0 30.5 34.5 18.0
7 5
Fajtáková Silvia P w Ma SVK 0 1109 ZŠ Štúrova, Malacky 4.0 29.0 32.0 18.0
8 12
Kováčová Zuzana P w Pez. SVK 0 1000 ZŠ Fándlyho, Pezinok 4.0 24.5 27.0 16.0
9 6
Barnášová Simona P w Ba-5 SVK 0 1000 ZŠ Gessayova 2, Bratislava 4.0 21.0 23.5 16.0
10 18
Osadská Daniela P w Ma SVK 0 1000 SŠ sv. F. Assissi, Malacky 4.0 20.5 22.5 16.0
11 22
Ďurianová Lucia P w Ba-4 SVK 0 1000 SŠI Svrčia 6, Bratislava 4.0 19.5 21.5 14.0
12 20
Srbecká Michaela P w Ba-3 SVK 0 1000 ŠMND, Skalická 1, Bratislava 3.5 22.5 24.5 12.5
13 17
Mucsková Alžbeta


SVK 0 1000 ZŠ Podzáhradná 51, Bratislava 3.5 21.0 23.0 11.5
14 23
Živická Vanda P w Ba-1 SVK 0 1000 ZŠ Vazovova, Bratislava 3.0 26.5 29.5 16.0
15 15
Marková Lenka P w Ba-4 SVK 0 1000 ZŠ Karloveská 61, Bratislava 3.0 25.5 26.5 15.0
16 14
Lacinová Rebeka P w Ba-1 SVK 0 1000 ZŠ a MŠ Milana Hodžu, Ba 3.0 22.0 24.0 13.5
17 21
Stavělová Terézia P w Pez. SVK 0 1000 ZŠ a MŠ Slovenský Grob 3.0 20.0 21.0 12.0
18 9
Havlíková Ema P w Pez. SVK 0 1000 ZŠ Fándlyho, Pezinok 3.0 17.0 18.0 8.0
19 8
Cíbiková Barbora P w Sen. SVK 0 1000 ZŠ J.G.Tajovského 1, Senec 2.5 21.5 23.0 9.5
20 7
Bendíková Veronika nP w Ba-4 SVK 0 1000 ZŠ Karloveská 61, Bratislava 2.5 21.0 22.5 13.0
21 13
Kubíková Nina P w Ba-3 SVK 0 1000 ZŠ Hubeného 25, Bratislava 2.5 16.5 17.5 5.0
22 19
Rakšányová Silvia


SVK 0 1000 ZŠ Podzáhradná 51, Bratislava 2.0 17.0 18.0 9.0
23 10
Hrbeková Kristína P w Ba-5 SVK 0 1000 ZŠ Černyševského 8, Bratislava 1.5 17.0 18.5 5.0

poznámka:
Tie Break1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break3: Fide Tie-Break