Majstrovstvá Bratislavského kraja základných skôl 2016 - chlapci

Posledná aktualizácia 22.11.2016 14:47:56, Creator/Last Upload: slovak chess federation

Výber turnaja MK BA ch, MK BA d, MO BA 1, MO BA 2, MO BA 3, MO BA 4 ch, MO BA 4 d, MO BA 5 ch, MO BA 5 d, MO MA, MO PK, MO SC
Linky oficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov ukáž detaily turnaja
Výstupy Štartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Časový rozpis

Konečné poradie po 7 kolách, Konečná tabuľka po 7 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach. k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7/7 , nežrebovaný
Excel a tlač Tlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Konečné poradie po 7 kolách

Por. č. T Meno FED Elo Klub Body  TB1   TB2   TB3 
1 4
Zetocha Adrian BA4 1730 ZŠ A. Dubčeka, Majerníkova 60, BA4 5,5 31,0 25,5 5
2 2
Kostolanský Sebastián Lukáš BA4 1798 BISB Pekníkova 6, Bratislava 5,5 31,0 21,0 5
3 5
Šándor Martin PK 1716 Gym. Senecká 2, Pezinok 5,5 28,5 22,5 5
4 3
Vadila Ondrej BA1 1795 Gym. sv. Uršule Nedbalova 6, Bratis 5,0 31,5 23,0 5
5 8
Bochnička Vladimír BA3 1649 ŠPMDaG, Teplická 7, Bratislava 5,0 30,5 21,5 4
6 1
Šošovička Jakub BA4 1738 SG CENADA, Majerníkova 62, Bratisla 4,5 29,5 19,5 3
7 6
Gžib David BA4 1643 SG CENADA, Majerníkova 62, Bratisla 4,5 28,0 18,0 4
8 9
Chlpek Daniel BA5 1639 Gym. Pankúchova 6, Bratislava 4,5 25,5 17,0 4
9 15
Valovič Matúš BA2 1476 Gym. L. Novomeského, Bratislava 4,0 27,0 19,0 4
10 11
Filípek Norbert MA 1536 ZŠ Dr. J. Dérera, Ul. M. R. Štefáni 4,0 26,5 17,0 4
11 10
Škrinár Marek BA5 1543 Gym. Pankúchova 6, Bratislava 4,0 25,5 15,0 4
12 21
Baňas Kamil PK 1428 ZŠ Vajanského 93, Modra 4,0 22,5 15,0 4
13 13
Petrek David BA4 1330 SG CENADA, Majerníkova 62, Bratisla 4,0 21,5 15,0 4
14 22
Balogh Adam SC 1155 SZŠ S.E.N.E.C., Kyslická 14. Senec 4,0 21,5 12,0 4
15 7
Sobek Michal MA 1709 ZŠ M. Olšovského, Kláštorné nám. 1, 3,5 31,0 18,5 3
16 14
Valigurský Michal MA 1503 Gym. 1. mája 8, Malacky 3,5 29,0 17,5 3
17 17
Blaho Jakub BA4 1595 SZŠ Kremelská 2, Devín 3,5 22,5 12,0 3
18 12
Petrek Dominik BA2 1526 Gym. L. Novomeského, Bratislava 3,0 24,0 14,0 3
19 19
Šoltys Oliver BA3 1299 ŠPMDaG, Teplická 7, Bratislava 3,0 23,5 13,0 3
20 23
Slovák Pavol PK 1065 ZŠ Fándlyho 11, Pezinok 3,0 23,5 12,0 2
21 20
Horváth Ján BA2 1273 SŠ Novohradská 3, Bratislava 3,0 23,5 11,0 3
22 18
Bača Juraj MA 1315 ZŠ Štúrova 142/A, Malacky 3,0 21,5 10,0 3
23 26
Havalda Samuel BA3 1000 ŠPMDaG, Teplická 7, Bratislava 3,0 17,5 8,0 1
24 28
Smaho Timur BA5 1000 CZŠ Narnia, Beňadická 38, Bratislav 3,0 15,5 8,0 2
25 27
Paluska Karol BA2 1000 ZŠ Podzáhradná 51, Bratislava 2,5 21,5 8,5 2
26 16
Mészáros Tomáš SC 1454 ZŠ s VJM A.M.Szencziho 2, Senec 2,0 22,5 6,5 1
27 29
Čižmár Tomáš BA3 1000 ŠPMDaG, Teplická 7, Bratislava 2,0 21,5 8,0 1
28 25
Agócs Ákos SC 1000 ZŠ s VJM, Školská 7, Tomášov 2,0 17,0 7,0 1
29 30
Čillik Matej BA1 0 Gym. Grösslingová 18, Bratislava 1,0 18,5 5,0 0
30 24
Zverka Peter Samuel BA1 1048 ZŠ s MŠ sv. Uršule, Nedbalova 4, Br 0,0 18,0 0,0 0

poznámka:
Tie Break1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break2: Fide Tie-Break
Tie Break3: The greater number of victories