Majstrovstvá Bratislavského kraja základných skôl 2015 - chlapci

Posledná aktualizácia 27.11.2015 14:20:35, Creator/Last Upload: slovak chess federation

Výber turnaja ZS chlapci, ZS dievcata, SS chlapci+dievcata
Linky oficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov ukáž detaily turnaja
Výstupy Štartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Časový rozpis

Konečná tabuľka po 7 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach. k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7/7 , nežrebovaný
Ranking list after k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7
Excel a tlač Tlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Konečné poradie po 7 kolách

Por. č. T Meno FED Elo Klub Body  TB1   TB2   TB3 
1 1
Macko Miroslav BA3 2067 ŠPMNDaG, Teplická 7, BA 7,0 28,0 28,0 7
2 4
Kostolanský Sebastián Lukáš MA 1783 ZŠ Jablonové 5,5 32,0 23,0 5
3 3
Šošovička Jakub BA4 1895 SGym. CENADA, Majerníkova 62, BA 5,0 31,5 21,0 4
4 2
Sobek Michal MA 1909 ZŠ M. Olšovského, Kláštorné nám. 1, 5,0 30,5 20,0 4
5 10
Gžib Dávid BA4 1654 SGym. CENADA, Majerníkova 62, BA 5,0 29,5 21,0 4
6 7
Valovič Matúš BA2 1698 Gym. L. Novomeského, Tomášikova 2, 4,5 29,0 18,0 4
7 21
Petrek Dávid BA4 1241 SZŠ CENADA, Majerníkova 62, BA 4,5 23,5 15,5 4
8 5
Bochnička Vladimír BA3 1768 ŠPMNDaG, Teplická 7, BA 4,0 30,5 18,0 3
9 9
Šándor Martin PK 1677 Gym. Senecká 2, Pezinok 4,0 30,0 18,0 3
10 11
Krajčovič Jakub BA5 1609 ZŠ Pankúchova 4, BA 4,0 29,5 19,0 4
11 14
Valigurský Michal MA 1500 Gym. 1. mája 8, Malacky 4,0 25,0 18,0 4
12 17
Šalgovič Šimon BA4 1431 SŠ sv. Františka z Assisi, Karloves 4,0 24,5 16,0 4
13 12
Starovič Martin BA3 1608 ZŠ s MŠ Hubeného 25, BA 4,0 24,0 16,0 3
14 6
Zetocha Adrian BA4 1767 ZŠ A. Dubčeka, Majerníkova 62, BA 3,5 28,5 16,5 3
15 16
Škrinár Marek BA5 1459 Gym. Pankúchova 6, BA 3,5 26,5 14,0 2
16 15
Chlpek Daniel BA5 1478 ZŠ Gessayova 2, BA 3,5 25,0 14,0 3
17 13
Šoltys Oliver BA3 1553 ŠPMNDaG, Teplická 7, BA 3,5 21,0 12,5 3
18 19
Kravár Peter BA3 1258 Gym. Grösslingová 18, BA 3,5 20,5 11,5 3
19 27
Markschies Benjamín BA1 1000 Evanjelické lýceum Palisády 57, BA 3,0 22,5 12,0 3
20 20
Baňas Kamil PK 1244 ZŠ Vajanského, Komenského 1/A, Modr 3,0 21,5 12,0 3
21 28
Paluska Karol BA2 1000 ZŠ Podzáhradná 51, BA 3,0 18,5 11,0 2
22 8
Šály Ján Jakub BA2 1686 SŠ sv. Vincenta de Paul, Bachova 4, 2,5 23,5 12,5 2
23 18
Kožák Maroš BA1 1351 Gym. J. Papánka, Vazovova 6, BA 2,5 22,0 10,5 1
24 24
Slovák Pavol PK 1068 ZŠ Fándlyho 11, Pezinok 2,5 22,0 7,5 1
25 26
Horváth Ján BA5 1000 ZŠ Holíčska 50, BA 2,5 21,0 8,5 1
26 22
Mészáros Tomáš SC 1173 ZŠ s VJM A. M. Szencziho, Senec 2,5 19,0 6,5 1
27 29
Patzelt Marek BA2 0 SG Vážska 32, BA 2,5 18,5 9,5 1
28 23
Balogh Adam SC 1155 ZŠ J.G. Tajovského 1, Senec 2,0 16,0 5,0 1
29 25
Zajac Tomáš SC 1018 ZŠ s VJM A. M. Szencziho, Senec 1,0 17,5 5,0 0

poznámka:
Tie Break1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break2: Fide Tie-Break
Tie Break3: The greater number of victories