Majstrovstva kraja Bratislava - ziaci

Organizátor SSZ, Sachovy klub Dubravan
Federácia Slovensko ( SVK )
Riaditeľ turnaja FA Rastislav Kevicky
Hlavný rozhodca FA Rastislav Diviak
Bedenkzeit 2x20 min.
Miesto Kulturne stredisko Fontana, Ozvoldikova 12, Bratislava
Dátum 2013/11/20
Ø rating 1250
Žrebovací program Swiss-Manager od Heinza HerzogaSwiss-Manager dátový súbor

Posledná aktualizácia 20.11.2013 13:44:06, Creator/Last Upload: slovak chess federation

Výber turnaja MK BA - ch, MK BA - d, MO BA I, MO BA II, MO BA III, MO BA IV, MO BA V - ch, MO BA V - d, MO Malacky, MO Pezinok, MO Senec
Linky oficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov skry detaily turnaja
Prehľad družstva SVK
Overview for groups Ba-1, Ba-2, Ba-3, Ba-4, Ba-5, Ma, Pez., Sen.
Výstupy Štartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Časový rozpis

Konečná tabuľka po 7 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach. k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7/7 , nežrebovaný
Ranking list after k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7
Excel a tlač Tlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF


Konečné poradie po 7 kolách

Por. č. Meno Typ pohlavie Gr EloF EloN Klub Body  TB1   TB2   TB3 
1 4 Macko Miroslav P
Ba-3 SVK 1699 0 ŠMND, Skalická 1, Bratislava 7.0 28.5 31.0 28.0
2 1 Karas Marek P
Ba-2 SVK 2037 0 SŠ sv. Vincenta de Paul, Bachova 4, 6.0 29.0 32.0 23.0
3 3 Suchánsky Jakub P
Ba-4 SVK 1779 0 ZŠ Veternicová 20, Bratislava 5.0 29.0 32.0 22.0
4 2 Lintner Igor P
Ba-2 SVK 1802 0 SŠaGJH, Novohradská 3, Bratislava 4.5 30.0 33.5 20.0
5 7 Gžib David P
Ba-4 SVK 1444 0 SZSI Majerníkova 60, Bratislava 4.5 27.0 29.5 19.5
6 5 Šošovička Jakub P
Ba-4 SVK 1675 0 SZSI Majerníkova 60, Bratislava 4.5 26.0 27.5 19.0
7 8 Bača Juraj P
Ma SVK 0 1337 ZŠ Štúrova, Malacky 4.5 25.0 27.5 17.0
8 12 Osadský Ján P
Ma SVK 0 1190 SŠ sv. F. Assissi Malacky 4.0 26.0 27.5 18.0
9 10 Bochnička Vladimír P
Ba-3 SVK 0 1240 ŠMND, Skalická 1, Bratislava 4.0 24.0 26.5 17.0
10 9 Starovič Martin P
Ba-3 SVK 0 1273 ZŠ Hubeného 25, Bratislava 4.0 24.0 24.5 16.0
11 6 Krajčovič Jakub P
Ba-5 SVK 1634 0 ZŠ Pankúchova 4, Bratislava 4.0 22.5 25.0 17.0
12 11 Šándor Martin P
Pez. SVK 0 1205 ZŠ Na Bielenisku, Pezinok 4.0 22.0 24.0 15.5
13 13 Škrinár Marek P
Ba-5 SVK 0 1130 ZŠ Gessayova 2, Bratislava 4.0 20.5 22.0 17.0
14 15 Dvornický Michal P
Ba-4 SVK 0 1082 sv. Františka z Assisi, Bratislava 3.5 20.0 21.5 12.5
15 19 Gašparovič Samuel P
Pez. SVK 0 1000 ZŠ a MŠ Slovenský Grob 3.5 18.5 20.0 12.0
16 14 Barnáš Michal P
Ba-5 SVK 0 1127 ZŠ Gessayova 2, Bratislava 3.0 23.0 24.5 12.0
17 16 Belák Matúš nP
Ba-4 SVK 0 1067 ZŠ Pri kríži 11, Bratislava 3.0 21.5 22.0 11.0
18 21 Kožák Maroš P
Ba-1 SVK 0 1000 gym. J.Papánka, Vazovova, Ba 3.0 21.0 23.5 11.0
19 27 Veltschmid Roman P
Ma SVK 0 1000 ZŠ Dérera Malacky 3.0 21.0 21.5 13.0
20 17 Charvát Martin P
Ba-2 SVK 0 1036 ZŠ Kulíškova 8, Bratislava 3.0 20.5 21.0 9.0
21 20 Hanuliak Samuel P
Sen. SVK 0 1000 ZŠ Školská 257, Dunajská Lužná 3.0 19.5 21.0 10.0
22 23 Lacina Ruben P
Ba-1 SVK 0 1000 ZŠ a MŠ Milana Hodžu, Ba 3.0 18.5 19.0 11.0
23 24 Lévárdy Ákos P
Sen. SVK 0 1000 ZŠ s VJM A.M.Szenciho, nám. A.Molná 2.5 24.0 27.0 13.5
24 26 Stavěla František P
Pez. SVK 0 1000 ZŠ a MŠ Slovenský Grob 2.5 21.0 22.5 8.0
25 18 Balogh Adam P
Sen. SVK 0 1000 J.G. Tajovského 1, Senec 2.0 18.0 19.5 7.0
26 25 Slovák Pavol nP
Pez. SVK 0 1000 ZŠ Fándlyho, Pezinok 2.0 18.0 18.5 8.0
27 22 Kľačko Oliver P
Ba-1 SVK 0 1000 ZŠ Vazovova, Bratislava 1.0 17.0 18.5 5.0

poznámka:
Tie Break1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break3: Fide Tie-Break